Hakkımızda

You are here:

Tutkuyla Tasarlıyoruz...

Sizden aldığımız verilerle, mekanın tüm ihtiyaçları ve sizin zevkleriniz doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Daha sonra dileğinize göre çalışmaları birlikte beğeninize en yakın hale getirmek için revize ediyoruz. Beğendiğiniz görseli ortaya koyarken de malzeme seçiminden üretime, her aşamada sizi bilgilendirip gerekli noktalarda malzemelere ve detay dokunuşlara birlikte karar veriyoruz.

Yeşim Çolpantekin

Yeşim Çolpantekin Akgün

İç Mimar & Çevre Tasarımcı

Merhabalar ben Yeşim. Altınbaş Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü mezunuyum. Kültür Üniversitesi’nde iç mimarlık alanında yüksek öğrenimime devam etmekteyim. Üniversite eğitimimin yanında çeşitli görsel ve dijital tasarım eğitimleri aldım. Grafik tasarımı vb görsel tasarım alanlarında da çalışmalarım oldu.

Günümüz koşulları insanoğlunu geniş avlulardan kapalı kutulara taşıdı. Kapalı alanlarda geçirdiğimiz zamanı düşünürsek; mekanların iyi planlanmış ve tasarlanmış olmasının önemini göz ardı edemeyiz. Mesleğini severek yapan biri olarak birlikte sizin için mekanlarınız küçükte olsa kullanışlı ve keyifli alanlar tasarlayabiliriz.

Halime Çolpantekin

Halime Çolpantekin

Peyzaj Mimarı & Tasarımcı

Merhabalar ben Halime. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunuyum. Mimarlık bölümünü sevmem ile birlikte doğaya olan ilgim beni bu alana çekti.

Üniversite öğrenimimin yanı sıra aldığım çeşitli dijital tasarım eğitimleriyle kapalı mekan tasarımları da yapmaktayım. Peyzaj tasarım ve uygulamalarınıza severek yardımcı olmak isterim. Ayrıca dilerseniz günümüz koşullarının bizi doğadan uzaklaştırmasına izin vermeden, birlikte doğanın izlerini kapalı mekanlarınıza da taşıyabiliriz.

Gelin düşlerinizi birlikte gerçekleştirelim...